wykład on-line z praktykiem 10.06.2022

w ramach wykładów piątkowych z praktykiem (10.06.22, godz.16:45), zapraszamy na wykład pt. Cyberhigiena: nigdy TEGO nie rób w internecie!”.
Poprowadzi go Piotr Czubaty: Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji. Inspektor Ochrony Danych, audytor ISO/IEC 27001, członek Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych.
Więcej o Prelegencie:
Piotr Czubaty – Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji. Inspektor Ochrony Danych, audytor ISO/IEC 27001, członek Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych. Trener, mający za sobą wiele godzin na sali szkoleniowej. Wykładowca na kierunkach związanych z ochroną danych oraz na studiach MBA (przedmiot: zarządzanie bezpieczeństwem biznesu). Publicysta, współpracujący z eksperckimi pismami branżowym.  Ekspert w zarządzaniu zgodnością w obszarze RODO i AML. Autor książki „RODO: obowiązki pracodawcy. Praktyczny poradnik ze wzorami”.
Link do wydarzenia:

10 czerwca 2022 r.