Kwi

Wykład z praktykiem on-line

w dniu 9.04.21 (piątek) o godz. 17:00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach zajęć Funkcjonowanie i rozwój organizacji, ekspertem będzie Wojciech Ochocki.
Temat wystąpienia: “5 dźwigni nowoczesnego przywództwa“.

O Prelegencie:

Wojciech Ochocki – Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku Politologia i Bezpieczeństwo Narodowe. Słuchacz drugiego roku studiów Master of Business Administration w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Wykładowca akademicki w WSFiZ Białystok. Od 1994 roku związany z IKEA Industry, która jest światowym liderem w produkcji mebli drewnianych. W latach 2009—2012 kierownik produkcji w IKEA Industry Lubawa, 2013—2017 kierownik produkcji i dyrektor produkcji w fabryce IKEA Industry Danville w Stanach Zjednoczonych. Od sierpnia 2017 roku pracuje z nowymi technologiami w oddziale IKEA Industry Orla jako kierownik projektu. Interesuje się przywództwem w organizacji oraz modelami zarządzania zespołem. W obszarze zainteresowań jest też budowa strategii i kultury organizacji, a także zarządzanie produkcją i projektami. Hobby to czytanie książek biograficznych, gra w golfa i spędzanie czasu z rodziną. Motto „zawsze być o krok do przodu”.

Link do spotkania:

09 Kwi 2021 r. | 17:00 - 18:30